ZNU online. Спортивне життя ЗНУ

Відкритий університет
ZNU online

YouTube-канал «Центр культури»

Борис Кокарев – доцент кафедри фізичної культури і спорту, Майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, Заслужений тренер України.

Світлана Кокарева – старший викладач НУ «Запорізька політехніка», тренер-інструктор СОК ЗНУ, Майстер спорту України зі спортивної аеробіки.

Корисні поради щодо обладнання для занять в умовах самоізоляції
• Найбільш поширений та популярний інвентар спортивних та фітнес-залів – гумовий еспандер. Буває короткий («кільце» або «вісімка», трубчастий або плоский тощо), буває довгий. Замінюється на стрейчові вироби, капронові колготки, гумовий бинт Мартенса, який є в кожній аптеці.
• Гантелі або гирі. В домашніх умовах замінюються пластиковими пляшками ємністю від 0,5 до 6 (або, навіть більше!) літрів. За вагою 1 літр води майже дорівнює еталонному кілограму.
• Обтяжувальні манжети для рук та ніг, гімнастичні палки замінюються побутовими речами: рушниками, книжками, держаками від швабри або лопати, гілками, тощо.
• Гімнастичні снаряди та знаряддя (на кшталт паралельних брусів, турника, степ-платформ) замінюються стільцями, пуфами, підставками, ременями та різними поясами, краще борцівськими).