95-й день народження святкує королева Великобританії Єлизавета.

І для того, щоб в кожного з Вас була можливість привітати королеву її рідною мовою. Ми підготували для Вас декілька додатків для вивчення англійської мови:

• 𝗘𝗗 𝗰𝗼𝘂𝗿𝘀𝗲

Одне з популярних додатків, орієнтованих, в першу чергу, на самостійне вивчення англійської. З його допомогою можна вивчити лексику, граматику, вимову – словом, всі аспекти мови, причому на рівнях від нульового до просунутого, що дозволяє скласти міжнародний іспит і вільно спілкуватися за кордоном. У додатку доступно 14 різних курсів.

• 𝗣𝗿𝗲𝗽𝗹𝘆

Зручний додаток, в якому можна вчити не лише англійську, а й ще більше 45 мов світу, причому займатися в тому числі з носіями. Скажімо, якщо ви збираєтеся переїхати в США, просто вибираєте викладача з цієї країни і займаєтеся саме американською англійською.

• 𝗗𝘂𝗼𝗹𝗶𝗻𝗴𝗼

Додатки допоможе вивчити англійську, використовуючи практичні завдання: діалоги з розмовною лексикою, читання, аудіювання та письмо. Матеріал в Duolingo подається в ігровій формі, так що його максимально просто запам’ятати. У міру вашого просування складність вправ і ваш словниковий запас будуть збільшуватися. Досить приділяти додатком близько 20 хвилин в день, щоб вивчати мову поступово.

• 𝗦𝗶𝗺𝗽𝗹𝗲𝗿

У програми дуже красивий інтерфейс – авторські ілюстрації прикрашають уроки і допомагають легше сприймати матеріал. Навчання англійській в додатку відбувається покроково: спочатку вам пропонують вивчити правила граматики, розкладені по поличках, а потім пройти практику в формі діалогу. Це особливо зручно, якщо ви хочете навчитися говорити по-англійськи і сприймати слова на слух.

You may also like...

Залишити відповідь