Бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя у житті, творчої наснаги у роботі, здійснення мрій та сподівань
Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу, Вам, досягти значних успіхів у Вашій діяльності та здобути шану, повагу серед колег і студентства:dizzy:
Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!
З повагою, колектив Центру культури!
![](https://culture.znu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/01/news-40297-ukr-IMG_0799.jpg)