У таку спеку неможливо обійтись без прохолодних напоїв.

Вода з льодом звісно допомогає, але ж хочется і чогось смачненького.

Ми підготували декілька рецептів смачних лимонадів, які легко можна приготувати в домашніх умовах:

Класичний лимонад з лимоном

• 350 г цукру
• 2 л води
• 350 мл свіжовичавленого лимонного соку

Приготування:
Всипте цукор в невелику каструлю і залийте 250 мл води. Помішуючи, доведіть рідину до кипіння на помірному вогні і варіть до розчинення кристалів.

Остудіть сироп до кімнатної температури і охолодіть в холодильнику. Потім змішайте розчин з водою, що залишилася і лимонним соком.

Апельсиновий лимонад

• 3 апельсина
• 1 лимон
• 100 г цукру
• 1½ л води

Приготування:
Вичавіть сік з цитрусових і зріжте цедру. Всипте цукор в каструлю і залийте водою. Помішуючи, доведіть до кипіння, зменшіть вогонь і варіть ще 5-10 хвилин.

Остудіть сироп і процідіть через сито. Влийте апельсиновий і лимонний сік, перемішайте і охолодіть готовий лимонад.

Лимонад з базиліком

• 1 лимон
• 1 пучок фіолетового базиліка
• 150 г цукру
• 2½ л води
• лід

Приготування:
Наріжте лимон кружальцями і відокремте листя базиліка від стеблинок. Викладіть листя, цитрус і цукор в киплячу воду. Ще раз доведіть її до кипіння, зніміть з вогню і залиште під кришкою на 15 хвилин.

Вийміть лимон і настоюйте ще півгодини. Процідіть напій через сито, остудіть і розлийте по склянках з льодом.

Огірковий лимонад

• 1 великий огірок
• 280 мл свіжовичавленого лимонного соку
• 170 г рідкого меду
• 500 мл звичайної води
• 800 мл газованої води

Приготування:
Наріжте огірок середніми шматочками. Збийте їх блендером разом з лимонним соком, медом і звичайною водою. Процідіть масу через сито і змішайте з газованою водою.