ТОП-серіалів

• Вже передивився всі свої «запаси» фільмів та серіалів:question:
• Пропонуємо добірку міні-серіалів, які варто подивитись:

Біла королева
Історичний серіал англо-французького виробництва розповідає про події війни Червоної та Білої троянд. Якщо сумуєте за «Грою престолів», «Біла королева» цілком собі непоганий варіант. У серіалу з десяток номінацій на «Еммі» і «Глобус» за дизайн костюмів, музику, а також, власне і за сам серіал.

Патрік Мелроуз
Роками Патрік жив на широку ногу: був завсідником вечірок, починав ранок з дорогого віскі. З віком він зрозумів, що всі ці надмірності – всього лише спосіб забути про своє непросте дитинство: побиття батька і абсолютного байдужості матері.

Випробування невинністю
Чергова екранізація роману Агати Крісті. 1954 рік. У Різдво полісмени знаходять тіло дружини багатого філантропа Рейчел Аргайл в її власному будинку. Підозри падають на пасинка, Джека Аргайла, який стверджує, що не причетний до смерті мачухи.

Чорне дзеркало
Серіал-антологія, в якому кожна наступна серія ніяким чином не пов’язана з попередньою. Сценарій до «Чорного дзеркала» написав британський комік Чарлі Брукер. Свій проект в одному з інтерв’ю він описав всього одним реченням: «Всі наші сюжети об’єднані лише сатирою на спосіб життя, який поширений в сучасному суспільстві».

Справжній детектив
Серіал, який встиг полюбитися багатьом глядачам, гідний того, щоб його переглядали, відкриваючи все нові деталі. Два сезони не пов’язані між собою, але відрізняються гострим сюжетом і прекрасно продуманими героями.

Приємного перегляду

#ЗНУвдома

You may also like...

Залишити відповідь