Студентська весна 2020 Бути чи не бути?ЗВИЧАЙНО Ж БУТИ

Тож запамятовуйте:
З 5 квітня розпочинаються конкурсні дні, факультети та коледжі упродовж тижня, будуть змагатися за звання найталановитішого, найкреативнішого та най най най кращого

Репетиції розпочинаються вже зовсім скоро, факультети вже готуються до виступів, але у цьому році конкурс буде проходити у новому форматі:

• вперше конкурс «Студентська весна» проходитеме без глядачів у залі, але за їх підтримки.
• подивитись виступи та підтримати свій факультет можна буде у прямому ефірі на YouTube-каналі Центру культури та з екранів встановлених на Студентської площі.
• але артисти будуть бачити Вашу підтримку в залі і зможуть після виступу поспілкуватись з глядачами у прямому ефірі за допомогою телемосту
• і, звичайно ж, Центр культури підготував ще безліч сюрпризів, про які Ви дізнаєтесь пізніше.

Слідкуйте за новинами Центру культури!