ЗНИЖКИ ВІД КЛІНІКИ «ДІАСЕРВІС» для ЗНУ

• З 1 червня 2021 року по 31 серпня 2021 року в Медичній компанії «Діасервіс» для співробітників та студентів Запорізького національного університету діє акційна пропозиція -10% на всі послуги та аналізи на період з 01.06.2021-31.08.2021р.

• Дана акційна пропозиція поширюється на студентів та співробітників ЗНУ і родичів першої лінії (при пред’явленні оригіналу студентського посвідчення(квитка) або оригіналу пропуску).

•Знижки не підсумовуються з іншими знижками, які діють в МК «Діасервіс» (в тому числі по картці постійного клієнта або дисконтною карткою «Діасервіс»). Знижки не розповсюджуються на будь-які види досліджень з генетики і ДНК-тестів, тестування на наявність коронавірусу SARS-CoV-2 методом ПЛР і методом хроматографії (Експрес-тест на виявлення антигену SARS-CoV-2).

❗️До родичів 1 лінії можуть бути віднесені: батьки, подружжя, діти.