ЗВІТ ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ЗА ОСІННІЙ ПЕРІОД

За осінній період Центром культури було проведено наступні заходи:

• День знань ЗНУ – 1 вересня
  • Конкурс талантів Miss university 2020
  • WELCOME TO ZNU
  • Музична перерва на честь Відкриття святкової вітрини
  • Офіційний початок навчального року (28 вересня)
  • Привітання адміністрації з Днем захисника України
  • Зйомки новорічного мюзиклу та новорічного «Блакитного вогника»
  • Online-проект «Успішні випускники ЗНУ»
  • Online-проект Вокальний батл від студії «Кантилена»
  • Online-рубрика «Поради від лідерів Студради»
  • Online-проект «Мій факультет найкращий»

Також за осінній період активно проводились відео-зйомки, а саме:

• Акредитація факультетів
  • Серія відео на честь дня студента, в яких брали участь Ректор, адміністрація, студенти та випускники ЗНУ
  • Зйомки новорічного мюзиклу та новорічного «Блакитного вогника»

Також у цей період Центром культури було розроблено новий формат новорічних заходів: Новорічний мюзикл та «Блакитний вогник». Колектив центру культури організував зйомки цих заходів, написав сценарій, виготовив декорації та ін. Результат Ви зможете побачити у грудні.
У зв’язку з карантином деякі, вже заплановані заходи будуть перенесені на наступний рік. Але «завдяки» карантину проводяться заходи в онлайн режимі. Наприклад факультети та коледжі ЗНУ активно беруть участь в Online-проекті «Мій факультет найкращий». Студенти знімають та монтують відео, у яких Вони повинні презентувати свій факультет, показати його життя, яскраві моменти, випускників.
Також продовжує працювати в онлайн-режимі вокальна студія «Кантилена» Центру культури. Вихованці студії проводять онайн-заняття з керівником студії Наталею Дмитрівною Пиріг, беруть участь у вокальних батлах та готують «онлайн-концерт» приурочений до новорічних свят.
Окрім заходів Центр культури активно займався удосконаленням актової та хореографічної залів Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, та декором Студентського містечка.