ЗВІТ Центру культури за осінній період

У період з 30.08.2021 по 30.11.2021 Центром культури було проведено наступні заходи:

• День знань. Фестиваль молоді ЗНУ
• День працівника освіти
• 50 років історичного факультету (разом з адміністрацією історичного факультету)
• День захисника і захисників і захисниць України
• Відкриття студентської спартакіади (разом з директором СОК ЗНУ)
• Благодійний спортивний марафон SPORT FOR LIGHTS
• Підготовка до Кубку першокурсника

Online проекти:
• Екскурсія корпусами ЗНУ – серія відео-екскурсій корпусами ЗНУ, з детальним описом матеріальної бази.

▪️За осінній період продовжувалась активна робота у соціальних мережах (Instagram,Telegram,Facebook). За 3 місяці (вересень, жовтень, липень) кількість підписників збільшилась на 35%. У соціальних мережах колектив центру створював нові рубрики. Наприклад – «Проректор \ Ректор рекомендує подивитись» – рубрика у якій адміністрація ЗНУ ділилась зі студентством своїми улюбленими фільмами. Ми отримали від студентів яскраву реакцію, деякі вподобання проректорів приємно здивували студентство. Планується і надалі створювати подібні пости у соц.мережах, це знайомить і зближає студентство з адміністрацією.

▪️За період вересень-листопад для проведення заходів Центру культури ЗНУ були знайдені та задіяні нові партнери та спонсори, також продовжувалась співпраця з вже постійними партнерами. Так на більшості заходів переможці отримують призові фонди та цінні призи, продукцію від партнерів.

▪️Також велась постійна робота з головами культурно-масових секторів факультетів. У вересні розпочалась підготовка до Кубку першокурсника 2021, на жаль через карантинні умови конкурс художньої самодіяльності студентів не вдалось провести у 2021 році, але він не відміняється а переноситься на 2022 рік.

▪️Окрім заходів Центр культури активно займається удосконаленням актової зали Інженерного інституту ЗНУ та актової зали 2 корпусу ЗНУ.