Ну що! студенти, співробітники та гості Запорізького національного університету, готуйте свої телефони, тому що буде ну дуууже багато селфі, фотографій. Адже наша яскрава локація ні кого не залишить байдужим. І тепер точно жодна хмаринка та навіть дощ, не зможуть зіпсувати ні свято, ні настрій.
30 серпня’19 приходь на свято до найкращого університету. Проведи час з друзями, поринь в неймовірно круту атмосферу, зробити фото….
![](https://culture.znu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/photo6000059340054178149-576x1024.jpg)