ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ У 6 ГУРТОЖИТКУ ЗНУ

Діти – майбутнє країни!

У гуртожитку 6 Запорізького національного університету відбулось веселе свято з аніматорами та смаколиками, на честь відкриття ігрової кімнати для внутрішньо переміщених дітлахів, а також кабінету психолога/методиста.

Маємо завдячувати ректору ЗНУ – Миколі Фролову, очільниці виховного відділу – Світлані Кондратенко, а також величезна подяка учасникам цього проекту, волонтерським та благодійним організаціям: Волонтерському центру ЗНУ, БФ “Молодь Майбутнього”, БФ «Волонтерський центр Юніверс-Запоріжжя», БФ «Карітас-Запоріжжя».

Також, наші друзі та партнери підготували для малюків подарунки:

– Депутат запорізької міської ради Дмитро Сірий подарував дітлахам смачні та корисні подарунки.
– БФ «Посмішка.ua» подарували телевізор у нашу kids zone.

І як каже координатор Волонтерського центру ЗНУ Геннадій Васильчук:

• “Чи багато ще треба для маленького щастя? Мабуть, ще wi-fi? Мабуть! То депутати допоможуть!”

А волонтери у відповідь:

• “Тоді ми їдемо до Вас! “

Дякуємо усім хто долучився до створення такого чудового дитячого куточку!