ЗВІТ ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ЗА ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

У період з 01.12.2020 по 28.02.2021 Центром культури було проведено наступні заходи:

• «Новорічний вогник ЗНУ» – онлайн проект
  • Мюзикл «НЕЙМОВІРНИЙ РІК АБО ЗОВСІМ НЕНОВОРІЧНА ІСТОРІЯ»
  • Online День відкритих дверей
  • Online проект «Чому ЗНУ?»
  • «Вокальний батл» онлайн проект
  • «Новорічний марафон» від вокальної студії «Кантилена»
  • Привітання з Днем усіх закоханих

Також за зимовий період активно проводились відео-зйомки, а саме:

• Акредитація факультетів
  • Іміджеві та профорієнтаційні відео
  • Зйомки відео на честь Масляної

Займались декором студмістечка, а саме

• Встановили та прикрасили новорічну ялинку на площі біля спортивного комплексу
  • Встановили святкові вітрини у спортивному комплексі
  • Встановили арки біля спортивного комплексу
  • Прикрасили Студентську площу між 2 та 6 навчальними корпусами

Окрім цього, продовжили онлайн-проект «Успішні випускники ЗНУ», де приймають участь колишні студенти ЗНУ, і розповідають як навчання у Запорізькому національному університеті допомогло їм у житті, що їм дав ЗНУ і ким Вони є сьогодні.

У цей період активно продовжувалася підготовка до конкурсу краси, грації та таланту «Miss university 2020». Дівчата проводили репетиції з дефіле та хореографії, активно готувались костюми та декорації.

Також розпочали підготовку до Студентської весни та Ліги сміху ЗНУ.

Окрім заходів Центр культури активно займався удосконаленням актової та хореографічної залів Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, а також у актовій залі 2 навчального корпусу ЗНУ. Завдяки ректору Фролову М.О. та адміністрації ЗНУ актова та хореографічні зали Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ становляться комфортними та більш функціональними.